• Свеж
1PC Акрилик Тетоважа Пиштол Носителот Тетоважа Машина Стои Јасно Тетоважа Пенкало на Екранот Стои Багажник Полица Најдобри Салон за Лична Употреба

1PC Акрилик Тетоважа Пиштол Носителот Тетоважа Машина Стои Јасно Тетоважа Пенкало на Екранот Стои Багажник Полица

DEN 342.96
Достапно е за нарачката

Стока

Пакет : 1 PC Акрилик Тетоважа Пиштол Носителот Тетоважа Машина Стои Јасно Тетоважа Пенкало на Екранот Стои Багажник Полица.Материјал : акрилик Големина : прибл 11.7 cm во должина Боја : јасно како слика шоу.Направени од премиум акрил,еднократно,мулти-се користи,лесен за употреба и чиста.Суштински додаток за тетоважа уметник.Лесен за употреба само едноставно место на тетоважа машина за тоа,погоден за тетоважа машина, тетоважа или мастило.И двете се одлични за професионална и домашна употреба.Тоа може да биде ставен на рамка за подобро да ја заштитите вашата тетоважа машина.Одлично за прикажување на тетоважа машина, пензиониран машини, машини за собирање или само да се задржи вашата моментална машина во согласност.Пакет : 1 PC Акрилик Тетоважа Пиштол Носителот Тетоважа Машина Стои Јасно Тетоважа Пенкало на Екранот Стои Багажник Полица Материјал : акрилик Големина : прибл 11.7 cm во должина Боја : јасно како слика покаже Направени од премиум акрил,еднократно,мулти-се користи,лесен за употреба и чиста.Суштински додаток за тетоважа уметник.Лесен за употреба само едноставно место на тетоважа машина за тоа,погоден за тетоважа машина, тетоважа или мастило.И двете се одлични за професионална и домашна употреба.Тоа може да биде ставен на рамка за подобро да ја заштитите вашата тетоважа машина.Одлично за прикажување на тетоважа машина, пензиониран машини, машини за собирање или само да се задржи вашата моментална машина во согласност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата