• Свеж
Рака Камион Dolly Свитлива,Мебел Количка Алпинист за Движење на Шопинг Скалило со 6 Кристал Тркала

Рака Камион Dolly Свитлива,Мебел Количка Алпинист за Движење на Шопинг Скалило со 6 Кристал Тркала

DEN 1024.80
Достапно е за нарачката

Стока

ЕДНО КОПЧЕ - Тоа може да се контролира се справи со висина погодно, дното плоча од страна количка може да се отвори и затворен со нога во 1 секунда.ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ - капацитет земјата 176 lbs, оди upstair 110lbs.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ КОРИСТИ Употреба како шопинг количка, намирници количка, комунални количка, количка за количка со малку да нема собрание потребно.ПРИЛАГОДЛИВИ ВИСОЧИНИ - три различни височини, telescoping се справи може да биде продолжен за да 25.2" и 39.5",лесно да се свитка, повеќе удобен за носење.Мала ТЕЖИНА - Направени од премиум квалитет на алуминиум & пластика.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата