• Свеж
Woais 2 mm DIY Домашен Текстил Лен String Памук Multicolor Уметничките Занаети Јаже Извртени Кабелот Занаети Ресни(Црна)

Woais 2 mm DIY Домашен Текстил Лен String Памук Multicolor Уметничките Занаети Јаже Извртени Кабелот Занаети

DEN 191.04
Достапно е за нарачката

Стока

Одличен за градинарство, занаети, занимаваат, или на пакувањето.Особено погоден за занаетчии и занаетите љубовник.Традиционалните занаети, мулти влакно сплетам, јасно жито.Еден еко-пријателски избор за различни цели, вклучувајќи ги и накит одлуки, scrapbooks, рачно изработени картички, drawstrings, градинарство, дома декорација и така натаму.Одлична за правење на различни видови на занаети, вклучувајќи ѕид hangings, tapestry јажиња, сон catchers, Чешка свадба декорација и така натаму.Должина : Околу 91.5 Метар/100 Yd Material : Памук yarn Weight : За 80g Diameter : 2 mm Package се Вклучени : 1 x Лен Rope Color : Multicolor Name : Памук Rope Features : Уживајте во вашиот DIY време.Чисто природен памук јаже.Особено погоден за занаетчии и занаетите љубовник.Традиционалните занаети, мулти влакно сплетам, јасно жито.Одличен за градинарство, занаети, занимаваат, или на пакувањето.Одлична за правење на различни видови на занаети, вклучувајќи ѕид hangings, tapestry јажиња, сон catchers, Чешка свадба декорација и така натаму.Еден еко-пријателски избор за различни цели, вклучувајќи ги и накит одлуки, scrapbooks, рачно изработени картички, drawstrings, градинарство, дома декорација и така натаму.Белешки : 1.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 5 cm грешка,ви благодарам.2.Содржи само кабелот.Занаетчиски и други работи кои не се вклучени.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ве молиме да се разбере, ви благодариме!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата