• Свеж
CaserBay Универзален Телефон да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот 360° на Ротација Метален Прстен Зафат за Магнетни Автомобил Планината Компатибилен со Сите паметен Тел?

CaserBay Универзален Телефон да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот 360° на Ротација Метален Прстен Зафат за Магнетни

DEN 479.76
Достапно е за нарачката

Стока

Нерѓосувачки Челик Е Здрав & Може да се Одржи На Прстен Цврсто, Нема да Биде Fading. ★【Здрав Лепило】 3 M Лепило Е Исклучително важна тема, Која Цврсто Држете Вашиот Телефон & Спречи Можноста За Оставање На Телефон На Повеќе Наврати. Притиснете Прстен Носителот Против 30 Секунди. ★【Високо-Квалитетни Материјали】Направен Од Високо-Квалитет Цинк Легура & Нерѓосувачки Челик.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1. (Не Може Да Се Користи За Безжично Полнење. Ја Избрише Секоја Солза Од Нечистотии, Прашина На Задната Страна На Телефонот, Исушете Го Целосно.Нашата Посветеност Кон вас : Вашето Задоволство Се Многу Важни За Нас.Било Која Цел Примени За Време На Викенд Или На Било Кои Државни Празници Ќе Брод Следниот Работен Ден.Лесно Да Се Примени : 1.Цинк Легура Има Добра Еластичност & Отпорност На Триење. ★【Ве Молиме Имајте Во Предвид】Ја Исчистите Површината Желба Област На Телефонот Со Користење На Алкохол, Да Се Отстрани Заштита На Филмот Во Прилог Пред Да Го Користите.Компатибилен Со Сите Паметни Телефони.) Производ Вовед : ★【Мулти-Функции】Тоа Може Да Се Користи Како Телефон Зафат, Маса Потпирачот, Метална Плоча Може Да Биде Добро Во Прилог На Магнетни Телефон Автомобил Планината, Кои Ви Даваат Безбедно Возење Искуство.Не Допирајте На Лепило Површината.Ние Се Стремиме Да Ви Понудиме Најдобра Вредност И Услуга Е Можно. ★【Мулти-Функции】Тоа Може Да Се Користи Како Телефон Зафат, Маса Потпирачот, Метална Плоча Може Да Биде Добро Во Прилог На Магнетни Телефон Автомобил Планината, Кои Ви Даваат Безбедно Возење Искуство.Цинк Легура Има Добра Еластичност & Отпорност На Триење. Тоа Може Да Не Работи Добро Со Испрскаат Гума Масло / Нерамна /Мат Телефон Случај.Нерѓосувачки Челик Е Здрав & Може да се Одржи На Прстен Цврсто, Нема да Биде Исчезнува. (Препорачуваме Користење На Мазна, Сјајна Површина & Не за Текстура Површината или Силикон или Мека Површина) Нека Ѕвони Носителот Стојат Прикачите Телефонскиот За 24 Часа Пред да Го Користите.Превозот Од Нас : Објектот Ќе Брод Во Рок Од 1 Работен Ден По Потврдување На Уплатата. Ве Молиме Да Го Избере Најдобриот Позиција Пред Ставање На.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата