• Свеж
MaxLLTo 5ft Екстра Долг USB СИНХРОНИЗАЦИЈА Замена на Кабел Кабелот Доведе на Олимп Камера Evolt E-500 E-510 Е-520 E-600 E-610

MaxLLTo 5ft Екстра Долг USB СИНХРОНИЗАЦИЈА Замена на Кабел Кабелот Доведе на Олимп Камера Evolt E-500 E-510

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Max LLTo Сосема Нов,High Speed USB 2.0 Кабел за Податоци за Води.Овој кабел се поврзува на вашиот Дигитален фото апарат на USB-подготвени компјутер, USB хаб за пренесување на податоци.Должина & тежина : 5.0 нозе, светлина и лесно да се носат.Замена на Кабел Доведе На Олимп Дигитални Камери подолу модели.Компатибилен со : Олимп Evolt E-500 E-510 Е-520 E-600 E-610 Камера.Сосема Нов, High Speed USB 2.0 Податоци/Доведе Кабел (не-ОЕМ).Овој кабел се поврзува на вашиот уред за да го USB-подготвени компјутер, USB хаб за пренесување на податоци.Висок квалитет на кабел : Фолија и Плетенка Екранировка за да се намали EMI/RFI Пречки Кислород слободни бакар јадро со животната средина-пријателски рециклираат пластични Извртени Пар изградба за да се обезбеди висока-брзина, без грешки пренос До 480 Mbits/sec трансфер USB 1.0, 1.1 & 2.0 компатибилен.Должина & тежина : 5.0 нозе, светлина и лесно да се носат.Пакетот вклучува : 1 единица на USB кабел.Компатибилен со : Олимп Evolt E-500 E-510 Е-520 E-600 E-610 Камера.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата