• Свеж
Жените Девојки Плус Големина На Печатење Tees Кошула Кратко Sleeve Т Маица, Блуза Блузи

Жените Девојки Плус Големина На Печатење Tees Кошула Кратко Sleeve Т Маица, Блуза Блузи

DEN 86.16
Достапно е за нарачката

Стока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ☆Увезени. ☆Се повлече На затворање,полесно да се стави на и полетување. 【Материјал】☆мек и Еластичен материјал со добар дише.Линија Сува. ▶Имаме комплетна замена и политика на враќање ▶"Клиентот е Бог" ▶Било каков проблем ▶ве Молиме слободно контактирајте со нас ▶Ние и ветуваме дека ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи. ▶Тоа е точно, до големина ▶ве Молиме изберете големина во вообичаените ▶Ако не се вклопуваат во облека, ние ќе го замени до вас се вклопуваат добро. ▶Квалитетот на нашата култура ▶Кликнете нашата продавница име "TOPUNDER" над насловот или Внесете "Блузи TOPUNDER, Фустан TOPUNDER, Панталони TOPUNDER, Sweatshirt TOPUNDER итн." во лентата за пребарување за да пребарувате повеќе квалитетни облека. ▶Сезона : Цела Сезона ▶Пол : Жените ▶Повод : Случајни ▶Материјал : Полиестер ▶Стил : Случајни. ▶Должина : Редовни ▶Одговара : Одговара на сличен легален начин да големината ▶Дебелина : Стандард ▶Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат Линија или Сува. ☆ЗАБЕЛЕШКА : Големината Белег На chothes Е Кинески Големина на Број.Препорачливо е да се купи една или две големини поголем од вообичаеното. ☆Опис : ☆1.Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни доволно за вашата дневна носи ☆2.Стилски и моден дизајн се направи повеќе привлечна ☆3.Удобно материјал, погоден за различни прилики. ☆4.Многу кул да се носат ,Нов Изглед,Нова Ќе ☆5.Одлично за на Плажа,море,забава,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата