• Свеж
ADATA 960GB SU650 2.5 SATA 6Gb/s SSD Цврста Состојба Диск 3D NAND Модел ASU650SS-960GT-Р

ADATA 960GB SU650 2.5 SATA 6Gb/s SSD Цврста Состојба Диск 3D NAND Модел ASU650SS-960GT-Р

DEN 17898.00
Достапно е за нарачката

Стока

3 D NAND во лесен PC надградба.Побрзо перформанси.Напредни Корекција на грешка Код.Крајната SU650 цврста состојба Диск спроведува 3 D NAND флеш и висока брзина На контролорот, нудејќи капацитети до 960 GB.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата