• Свеж
Bald Eagle Прашка Торба Crossbody Рамо Патување Градите Ранец Виткање Daypack За Спортски Шопинг Пешачење

Bald Eagle Прашка Торба Crossbody Рамо Патување Градите Ранец Виткање Daypack За Спортски Шопинг Пешачење

DEN 551.76
Достапно е за нарачката

Стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Оксфорд ткаенина.Широк рака,прилагодлив,цврсти и издржливи.Тоа е лесен и пренослив.Кога не е во употреба, тоа лесно може да се здипли во дланката-со големина на мала кутија, што е погодно за чување и заштедува простор за складирање.Постои многу простор за складирање.Во прилог на главниот џеб и внатрешниот џеб во главниот џеб, исто така постојат и голем пред zip џеб и решетката џебовите на двете страни.Можете да чувате вашите предмети : мобилни телефони, паричници, закуски, книги, итн., како и клучните анти-изгубени јаже дизајн.Има погоден во градите, чантата може да ги зачувате вашите важни предмети додека се на шопинг, така што тие да може ефективно да штитат против кражба.Можете да ги испратите како подароци за вашето семејство и пријатели, и тие ќе бидат пријатно изненадени.Мулти-цел градите торба со едноставен дизајн, прилагодлив рамо, рака дизајн, може да се користи во отворено спортови како на пример купување, возење велосипед, трчање и mountaineering.Рака мие или машина за миење.Ако имате било какви проблеми купување на нашите прашка торба, ве молиме контактирајте не директно.Ако треба по-продажба или со замена, ве молиме фотографирајте и испратете ја на нас, и на професионален по-продажбата на персоналот ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Во текот на посебни празници, обичните логистика испорака може да биде одложен.Ако ви треба овој производ итно, ве молиме, изберете ја забрзана испорака на услугата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата