• Свеж
Star Wars 12 Мл. Акрилик Патување Првенство

Star Wars 12 Мл. Акрилик Патување Првенство

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

Изолирани двоен ѕид дизајн.Отпорен на кондензација.Завртка-на капакот со обновливи слама.Совршен за хидратантен на движење, Рака мие.BPA free; 12 унца.Не го напушти домот без вашите омилени пијалоци и вашата омилена поп-икона.Вие нема да имаат со Vandor е Star Wars Стрипови 12 Унца Акрилик Патување Првенство.Овој двоен ѕид акрилик патување првенство карактеристики на завртката-на капакот со обновливи слама и отпорен на кондензација.Тоа е совршен за хидратантен во движење, и на двапати ѕид држи пијалаци ладни!Рака мие.Правење ретро кул од 1957, легендите живеат во Vandor - добавувачи на колкот и функционални производи за обожаватели од сите возрасти.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата