• Свеж
GOODKSSOP Анти- ' Рѓа Издржлив Велосипед & Мото Handlebar Телефон Планината, Алуминиум Легура Велосипед паметен Телефон Универзален Држач за iPhone, Samsung и Други GPS Стојат 4-7inch Ур

GOODKSSOP Анти- ' Рѓа Издржлив Велосипед & Мото Handlebar Телефон Планината, Алуминиум Легура Велосипед паметен

DEN 1922.40
Достапно е за нарачката

Стока

* Користете ги шрафовите за да се поправи на заградата повеќе цврсто. Добро Дизајниран * планината Амортизирање лепило patch за менгеме може да се намалат вибрациите, како и да се избегне телефон површината на гребнатини.* Туркање на шетач, Ајде ќе уживате во удобноста и задоволството во секое време. ✔【Одлична Услуга】 : Пакет Содржина вклучуваат 1pcs handlebar телефон планината. Трајни Стабилна * Оваа handlebar телефон планината направени од издржлив висок квалитет на Метал и алуминиум рамка. * Опремени со различни големини на handlebar менгеме подлошки за да одговараат на разни handlebar големини.Користете шрафови за да се поправи на заградата повеќе цврсто.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата