• Свеж
Drawstring Ранец Авантура Повикува Плажа Спорт Daypack Салата Торба За Жени/Мажи Водоотпорен Патување String Торба

Drawstring Ранец Авантура Повикува Плажа Спорт Daypack Салата Торба За Жени/Мажи Водоотпорен Патување String

DEN 237.12
Достапно е за нарачката

Стока

【Поволно Ткаенина】На Drawstring Ранец Се Направени Од Водоотпорен Саќе Решетки Полиестер Влакна, Со Прилагодливи Рамо Ремени, Дише И Удобна, Лесна И Издржливи. 【Екстра Голем Капацитет】Една Од Главните Џеб И Мал Џеб Внатрешноста, Која Може Да Се Одржи Мали Предмети Како Што Се Мобилни Телефони, Паричници, Копчиња Или Други Лични Предмети Независно.Укината И Компактен, Тоа Не Заземаат Секој Простор, А Тоа Е Лесен И Практичен За Да Го Носите. 【Drawstring Затворање】 Оваа Drawstring Торба Има Drawstring Дизајн, Кој Е Многу Удобен За Да Го Отворите И Затворите, И Лесно Може Да Се Земе На Интерни Предмети Без Да Се Грижиш За Губење На Предмети. 【Погоден За Различни Прилики】Тоа Може Да Се Користи Како Фитнес Ранец, Училиште Торба, Пливање Торба, Патна Торба, Плажа Торба, Секојдневно Торба, Многу Погоден За Спорт, Одење, Фитнес, Јога, Патувања, Референци, Итн. 【Совршен Подарок】Висок Квалитет, Разновиден, Најсоодветен За Која Било Внатрешна Или Надворешна Активности, Уникатен Дизајн Го Прави Да Носат Повеќе Карактеристична, Тоа Е Одличен Спортски Подарок За Мажите И Жените.Големина : S : Ширина 36cm, Висина : 43cm.М : Ширина 42cm, Висина : 50cm.Инструкции За Перење Рачно Миење Или Благ Машина За Миење, Не Кајгана, Железо На Ниска Температура.Посебна Забелешка Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Грешката Е Во 1-3cm.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата