• Свеж
Велосипед Телефон Планината Носителот,Мотоцикл Телефон Држачот за Монтирање,360° на Ротација и Заклучување Прилагодливи Универзален Мобилен Телефон Држач за Вело?

Велосипед Телефон Планината Носителот,Мотоцикл Телефон Држачот за Монтирање,360° на Ротација и Заклучување Прилагодливи

DEN 407.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Четирите Агли за Целосна Заштита】 : Овој мотор & велосипед телефон носителот костец 4 агол на вашиот телефон цврсто кои целосно ги заврши вашиот телефон.Тоа е издржлив и доволно флексибилен за да го заштитите вашиот телефон од гребење, лизгање и се тресеа дури и на трнлив патишта. 【Сите Круг Степен Прилагодливи】 : може да се прилагоди на мобилен телефон носителот на секој агол, ќе приоритетни кога јава.Благодарение на 360-степен вртливата главата, лесно да се прилагоди на мобилен телефон да хоризонтална или вертикална екран. 【Здрав И Практичен Дизајн】 : Овој дизајн да го фати вашиот телефон цврсто,мотоцикл мобилен телефон планината за мотор & велосипед да се обезбеди целосна пристапи на телефонот на екранот за контрола и сите копчиња без блокирање на вашето лице ID и со прст се допре ID.Тоа е погодно да се одговори на телефон, да пуштите музика, GPS позиционирање за време на јавањето. 【Најлесен Операција】 : велосипед телефон планината средината има едно копче, го направите вашиот телефон притиснете го копчето и вашиот телефон може да биде брзо заклучен со една рака во 1s.Едноставно притиснете лево и десно рачка на планината за ослободување на телефонот. 【Широка Примена】 : Универзална велосипед мобилен телефон држачот за 4.7 и 6.8 инчи со дебелина до 15mm (вклучувајќи телефонски случај),како што е i Phone 13/13 Мини/13 Pro/13 Про Max/12/12 Про Max/11/XS/XR/X/SE2/8/8 Плус,Галакси LG и други мобилни телефони.Покрај тоа, погоден за шетач, шопинг количка, електричен скутер кој handlebar.На BKDD бренд е посветен на велосипед месеци за многу години, а нашиот тим е страсна врска со велосипедизмот.Ние разбираме производ на потребите на секој велосипедизам ентузијаст.Се стремиме да им обезбеди на луѓето со добра производи, и постојано се надградуваме и истражување на нашите производи.Нашата предност:. 1.360 Степени Ротација Велосипед Телефон Планината. 2.Безбедно Заштита и Шок-апсорбирање. 3.Направен од висок квалитет на еластична силикони. 4.Лесно да се Инсталира & Работат. 5.Универзална Compatability & Широка Примена.Универзална Велосипед, Шетач, Намирници Количка, Количка, Неблагодарна Работа, Мотоцикл, Handlebar.(од 0.5" да се искачи до 1,7" во дијаметар).Компатибилен со i Phone 13/Pro Max/Pro/мини/12/11/Xs/Max/Xr/X/7/8/Плус,Галакси S20/S10/S9 Плус/S8/S8 Плус/S7/Note 8, 4" да 6.7" и повеќе паметни телефони.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата