• Свеж
Ноктите Clipper, Тебе Боја Ноктот Clipper, Модерен за Мажи Жени

Ноктите Clipper, Тебе Боја Ноктот Clipper, Модерен за Мажи Жени

DEN 196.56
Достапно е за нарачката

Стока

Ротација засилување на технологијата, дел не ќе падне кога ротирачки тоа.Electroplating површински третман, таписерии изработка, анти- ' рѓа.Тебе боја, целокупната изгледа таписерии и модерен, мала тежина и во мали димензии, лесно за чување и носат.Може ефикасно да се намали и да се намали вашиот ноктите, се направи нокти чисти и мазни.Донесува квалитет јаглероден челик материјал, силна жилавост, носат-отпорни, и издржливи.Донесува квалитет јаглероден челик материјал, силна жилавост, носат-отпорни, и издржливи.Може ефикасно да се намали и да се намали вашиот ноктите, се направи нокти чисти и мазни.Electroplating површински третман, таписерии изработка, анти- ' рѓа.Ротација засилување на технологијата, дел не ќе падне кога ротирачки тоа.Тебе боја, целокупната изгледа таписерии и модерен, мала тежина и во мали димензии, лесно за чување и носат.

Особините

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Nail Clipper
Material:
Carbon Steel
Size:
Approx. 8 x 1.5cm / 3.1 x 0.6in
Package List:
1 x Nail Clipper :

Најдобрите понуди во категоријата