• Свеж
MyBat Мобилен Телефон Случај за Алкател 6045 (OneTouch Идол 3) - Мало Пакување - Црно/Deep-Црвена

MyBat Мобилен Телефон Случај за Алкател 6045 (OneTouch Идол 3) - Мало Пакување - Црно/Deep-Црвена

DEN 246.96
Достапно е за нарачката

Стока

Мека rubberized слој цврсто костец на вашиот телефон додека се апсорбира шоковите и испакнатините.Надворешниот слој е закоравен школка со елегантни мазна завршница.Го зајакнува ранливи агли и додава дополнителни страна костец за подобра контрола на вашиот телефон.Mybat АЛКАТЕЛ-6045 (Еден Допир Идол 3) Физичко Црвена/Црна TUFF Хибрид Телефон Заштитник Маска, мека rubberized слој цврсто костец на вашиот телефон додека се апсорбира шоковите и испакнатините., Надворешниот слој е закоравен школка со елегантни мазна завршница., Го зајакнува ранливи агли и додава дополнителни страна костец за подобра контрола на вашиот телефон.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата