• Свеж
SZUAH 15 Инчен Меки Воланот Покриваат Сивиот Против Пролизгување Дише Fuzzy Управувач Опфаќа за Девојки и Жени

SZUAH 15 Инчен Меки Воланот Покриваат Сивиот Против Пролизгување Дише Fuzzy Управувач Опфаќа за Девојки и Жени

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

Одличен Квалитет : кожен волан маска направена од здрави и еколошки faux волна, дише & удобно.Лесно лизга на инсталација.Големина : Универзална 15 инчен, одговара за управувањето тркала од 14.5" 15"(37cm да 38cm) во надворешниот дијаметар.Моден Дизајн : топла не се лизга faux крзно воланот поклопецот е повеќе модерни со кадифен, удобна рачка, кој е дизајниран со елегантен и великодушни дизајн, без губење на виталноста.Меки и Удобни Допир : Ултра меки влажна-доказ волна ти дава исклучителна рака се чувствуваат.Топлиот тркало покрива заштитат рацете од ладна и топла крајности на целата година.Предности : Целосна заштита од гребење / изгореници / носат надвор итн.Ве молиме потврдете ја големината на маска за да бидете сигурни дека тоа одговара на вашиот управувачот.Белешки : . (2) ве Молиме да не тресете го објектот неколку пати пред да го стави на воланот.Тоа ќе изгледа многу повеќе меки. (3) Кога управувачот поклопецот е тешко да се утврдат за време на инсталацијата, можете да побарате друг човек да ви помогне да ги повлечат надолу на соодветната позиција.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата