• Свеж
Chuckit! Тенис Топката, Портокал, Средни, 2-Пакет

Chuckit! Тенис Топката, Портокал, Средни, 2-Пакет

DEN 144.00
Достапно е за нарачката

Стока

ПРИРОДНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Кој екстра-дебел природна гума јадро, Chuckit!Тенис куче топки се трајни производи за долгорочна употреба.ВИСОКА ВИДЛИВОСТ БОИ : домашни Миленици и домашно милениче родителите може лесно да ги пронајдете во светла сина и портокалова тениски топки за кучиња за време на играње.ВИСОКО-БИЕ ТОПКИ : Тенис куче играчка топката е направен од природни високо-отскокнување гума која ги поттикнува кучиња да се скок и скок.ПЛОВИ ВО ВОДА : Направен од лесен гумени материјал, Chuckit!'s Тениски Топки се големи вода играчки за кучиња кои уживаат собирање на базен или на плажа.МЕКА УШТЕ ИЗДРЖЛИВИ : Опфатени во мека филц, на Chuckit!Тенис Топката е удобно за кучиња да се носат, но, сепак, трајни производи за проширена употреба.CHUCKIT!ПРОЕКТИЛ КОМПАТИБИЛЕН : За подолго фрла и slobber-бесплатно превземање на овие Chuckit!Тениски Топки се компатибилни со мали Chuckit!Топката Лансери; Chuckit!топката проектил достапни за купите одделно.Chuckit!Тениски Топки се специјално дизајнирани за игра на собирање, кој екстра-дебел гума core за издржливост и перформанси што се издвојува од останатите.Направен од природни, високо-отскокнување гума, овие Chuckit!куче играчка топки се поттикне кучиња да се скок и скок за повеќе стимулирање на игри на пренесам.Овие гумени топки за кучиња се трајни производи за долгорочна употреба, но, сепак, лесен и buoyant за вода-љубов домашни миленици.На Chuckit!Тенис Топката е мека чувствува површината е пријател на кучиња' усти за удобно носење.Светла портокалова и плава дизајн на гума куче топката ја зграпчува кучиња' внимание во воздухот и лесно можат да бидат забележани во високи треви или на вода.Достапен во три големини се движат од мали да се крупните, кучиња од сите големини можат да уживаат во извлече со овие Chuckit!гума куче топки.Мулти-пакети се достапни во одберете големини за пет родителите да се задржи екстра донесе топката на страна.На Chuckit!Тенис Топката е компатибилен со голем број на Chuckit!Лансери, подобрување на извлече со slobber-бесплатно превземање и долги фрла.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата