• Свеж
Диск За Заклучување На Алармот,Универзален Мотор Скутер Тркала Диск Сопирачка За Заклучување,Мотоцикл Security Кодот За Анти?Кражба Безбедност Аларм

Диск За Заклучување На Алармот,Универзален Мотор Скутер Тркала Диск Сопирачка За Заклучување,Мотоцикл Security

DEN 271.20
Достапно е за нарачката

Стока

[Вибрации Функција] - Со вибрации функција, чувствителен движење на вибрации на сензорот може да испрати некој аларм да се плашиш далеку крадец. [110d B Аларм Lound Звук] - Кога една абнормална ситуација се случува, анти?кражба заклучување ќе емитираат звук на и до 110 децибели да се заштити вашата сакана мотор од украле. [Вибрации Функција] - Со вибрации функција, чувствителен движење на вибрации на сензорот може да испрати некој аларм да се плашиш далеку крадец. [Вибрации Функција] - Со вибрации функција, чувствителен движење на вибрации на сензорот може да испрати некој аларм да се плашиш далеку крадец. [Вибрации Функција] - Со вибрации функција, чувствителен движење на вибрации на сензорот може да испрати некој аларм да се плашиш далеку крадец. [Вибрации Функција] - Со вибрации функција, чувствителен движење на вибрации на сензорот може да испрати некој аларм да се плашиш далеку крадец. [Вибрации Функција] - Со вибрации функција, чувствителен движење на вибрации на сензорот може да испрати некој аларм да се плашиш далеку крадец. [Широка Примена] - Направени од високо?квалитет на легиран челик, со предност од водоотпорен, прашина?доказ и нечистотија?доказ.Широко се користи, погоден за повеќето мотоцикли и велосипеди со диск сопирачки. [Работа] - Притиснете го копчето за заклучување и кочница за заклучување веднаш ќе внесете го alarm режим.Кога вибрациите е откриен, тој ќе издаде три пати beep предупредувања, ако тоа се спроведува повторно, тоа ќе емитираат остри аларм трае околу 10 секунди. [Диск Заклучување Потсетник Кабел] - Изградена?во 4 метри/1.2 m диск заклучување потсетник кабел, портокал ве потсетува да се отстрани диск за заклучување за да се спречи потенцијално оштетување на дискот заклучи поради возење во текот на употребата.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Воланот Диск Кочница Lock Color : Како Слики Shown Material : Легури Steel Size : Прибл. 90x80x60mm/3.5x3.1x2.4in Battery : 6pcs Вграден копчето батеријата(Модел : LR44, Капацитет : 150 MAh)за Апликација : Погоден за мотоцикли и велосипеди со кочница диск дебелина помала од 6mm Features : 110db аларм/водоотпорен/анти-frivolous Battery Замена : Кога ќе го слушнете ниска батеријата beep или алармот ќе запре за помалку од 10 секунди, што значи дека батеријата ќе бидат надвор од моќта и треба да ја замените батеријата.Ве молиме да користите мал клуч обезбедени од нас да unscrew четири-pin завртка на дното, отстранете обвивка и заменете ја батеријата.Имајте предвид позитивните + и негативни.Пакет Листа : 1 x Тркала Диск Сопирачка за Заклучување 1 x Еластична Rope1 x Заклучување Package2 x Key1 x Хексадецимален Шрафцигер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата