• Свеж
Ashtray со Капаци Отворено Windproof рачно изработени Керамички Пепел лента Поставена, 2 Парчиња од Плевел Ashtray Пушачите, Погоден за Домашна Канцеларија Десктоп Патио Внат?

Ashtray со Капаци Отворено Windproof рачно изработени Керамички Пепел лента Поставена, 2 Парчиња од Плевел Ashtray

DEN 647.76
Достапно е за нарачката

Стока

керамиката. 【Отворено пепел фах поставите】 : тетрапак пакување, ако примите оштетен, ве молиме контактирајте со нас за нова.Овој плевел ashtray тоа е многу здрав и тоа е многу тешка.Па јас не мора да се грижите за силен ветер дува тоа исклучување на табелата јас го користам надвор.Тоа доаѓа со капак толку луѓе не може да се види stinky последиците од мене пушењето и ставање надвор моите цигари, и не може да се види пепел, намалување на мирис.Тоа е повеќе декоративни од нормалниот секојдневен пластични ashtrays може да се купи. 【Цигара плевел ashtray големина】 : јас како платформа нешто во средината, тоа ви овозможува да се земе вашата цигара надвор, без мешање со други стари цигари, и ако треба да се седне, тоа ви овозможува да се потпреме на вашата цигара против 3 индивидуално дизајнирана слотови,Пушењето удобно.Големина : 4.5" x 4.5" x 3.5" (11.5 x 11.5 x 9cm) Нето тежина : 0.9 lbs (410 g). 【Керамички Windproof Ashtray】 : На ashtray има капак и нејзините сад е длабока и се доволно големи за да ги зачувате многу отпушоци од цигари и одржување на пепел во внатрешноста.Изолатите мирисот на отпушоци од цигари.Не се лизга на дното дизајн е многу добро балансирана за сместување, совршен за надворешна ashtrays. 【Ashtray со капак】внимателни мерења на локации, три мали вдлабнатини може да биде ставен непречено за цигари, вдлабнатини се заоблени и мазни, цигари ashtrays се лесни за употреба.За мажите дома десктоп декоративни дома ashtrays, жените пура ashtrays, дома, во канцеларија и на отворено цигара ashtrays. 【Симпатична ashtray】 : керамички антички и дарежлив, стаклен гранули.Класичната керамички ashtray.Ако имате било каков проблем во купување и користење, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, ви благодариме!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата