• Свеж
E&EY Платно Tote Кеси Дното Gusset Празно 1 | 6 | 10 Пакет најголемиот Дел Обновливи Кеса за Шопинг DIY Занаети, Книга Училиште Промоција (1 Pack)

E&EY Платно Tote Кеси Дното Gusset Празно 1 | 6 | 10 Пакет најголемиот Дел Обновливи Кеса за Шопинг DIY Занаети,

DEN 167.52
Достапно е за нарачката

Стока

Квалитетот Платно Tote Кеси Дното Gusset се Цврсти, Трајни и обновливи, таа е дебела и доволно силен.Платно торба може да се користи за DIY проект, сликарскиот занает за роденден, свадба партија или изработка на промотивни опрема или можете да им ги на пријателите и семејството, како подароци.Платно кеси се лесно да се мијат.Совршен за машина за везови проекти, материјалот е исто така добра за преносот на Топлината Винил HVT.Големината е во право за музика, книги, платно торба може да се користи за секојдневна шопинг, носат книги во Училиштето, Промоција и рекламирање.Пакет Количина : 1 Piece Canvas Торба Големина : 16.2 x 13.4 x 3.94 инчен (41 x 34 x 10 cm) Платно Tote Торба Дното Gusset е цврсти, трајни и обновливи, тоа може да се користи за DIY проект, сликарскиот занает за роденден, свадба партија или изработка на промотивни опрема или можете да им ги на пријателите и семејството, како подароци за време на Божиќ и на фестивалот.Празно платно торба може да се користи за машина за везови проекти или преносот на Топлината Винил HVT проект.Платно торба може да се користи за секојдневна шопинг, носат книги во Училиштето, Бизнис Промоција и рекламирање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата