• Свеж
Професионални Ноктот Тример Ноктот Cuticle Nipper Нерѓосувачки Челик

Професионални Ноктот Тример Ноктот Cuticle Nipper Нерѓосувачки Челик

DEN 1792.80
Достапно е за нарачката

Стока

Компактен и пренослив : се толку мал и лесен во тежина, овој производ не треба многу простор и лесно можат да бидат одземени.Издржлив материјал : Овој производ е направен од високо-квалитетен материјал, издржлив, долг животен пат, цврста и стабилна во употреба.Лесно да се намали : епидермисот е обраснати или мртвата кожа, нема болка или проблеми.Прецизната изработка : прецизен дизајн, совршено се во изработка, издржливи и долг животен век.omic дизајн : секоја употреба носи удобност и задоволство, кој може да се користи издржливи и сигурни. 1. Компактен и пренослив : се толку мал и лесен во тежина, овој производ не треба многу простор и лесно можат да бидат одземени.2. Издржлив материјал : Овој производ е направен од високо-квалитетен материјал, издржлив, долг животен пат, цврста и стабилна во употреба.3. Лесно да се намали : епидермисот е обраснати или мртвата кожа, нема болка или проблеми.4. Прецизната изработка : прецизен дизајн, совршено се во изработка, издржливи и долг животен век.5. omic дизајн : секоја употреба носи удобност и задоволство, кој може да се користи издржливи и сигурни.Опис : Овој тип на epidermal форцепс е лесен за употреба и може да им помогнам назад на епидермисот и уреденост на епидермисот и ноктите.Спецификации : Димензии : устата должина од 5мм, целосна должина 9.5 cm Color : silver Material : нерѓосувачки steel Package се Вклучени : 1 x Ноктот Cuticle Nipper (пакување боја е случаен)Забелешки : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата