• Свеж
MOONRING Цвет Кафе Лажичка Нерѓосувачки Челик Десерт Чај Лажици за Мешање Пијат Мешање,Сончоглед

MOONRING Цвет Кафе Лажичка Нерѓосувачки Челик Десерт Чај Лажици за Мешање Пијат Мешање,Сончоглед

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Производ Големина : Должина околу 4.72 инчен, лажица ширина за 1.18 инчен, грешка за 0.39 инч.Погоден за мешани пијалоци како што се лимонада, iced чај, iced кафе, млеко, желеа, кафе мешање, сладолед, чај, мали закуски, итн.Погоден за домашни, кафуле и чај продавница употреба.Овие цвет лажици со уникатен дизајн имаат исклучителна изработка, кои се трајни и обновливи, и не ќе бидат деформирани или стареење поради температура.Опис на производот:Производ материјал : не ' Рѓосувачки Steel Size : Единица Мерка(Инчи) : Роуз : Должина 4.72 инчен Лажица ширина 1.18 inch Plum : Должина 4.72 инчен Лажица ширина 1.18 inch Sunflower : Должина 4.72 инчен Лажица ширина 1.18 inch Packing : 1 компјутер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата