• Свеж
Види Бендови Компатибилен со Amazfit GTS 3(GTS 2)(GTS мини)(GTS)/Amazfit Bip(Bip Лајт)(Bip U Pro)/Amazfit GTR 42mm/20mm Еластична Види Бенд Замена Wristband Види Рака Бенд Мажи Жени

Види Бендови Компатибилен со Amazfit GTS 3(GTS 2)(GTS мини)(GTS)/Amazfit Bip(Bip Лајт)(Bip U Pro)/Amazfit GTR

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Компатибилен со】20mm види бенд за smartwatches со 20mm види гкл како што Amazfit GTS/GTS2/ GTS 3/GTS 2e/GTS 2 мини, исто така и за amazfit Bip U Pro/Bip/Bip Лајт/Bip S/Bip S лајт/Bip U, GTR види 42mm, итн. 【Премиум Еластична Бенд】На плетенка види бендови за Amazfit bip се направени на премиум најлон, на еластичен јамка бендови погоден за мал зглобовите.Прилагодлив, удобно и лесно да ги тргнеме. 【Димензии】 Секој види бенд е 20mm широк во ширина и должина е од 4.3 инчи да 7.7 инчи(110-195 mm), погодни за 4.3" да 7.7" зглобовите.Препорачливо е да се провери ширина на вашиот замена на рака и должината на вашиот зглоб пред да купите. 【Лесна Инсталација】еластичен рака за Amazfit замена види бендови доаѓа со bulit-гледајте во гкл на двата краја, брзата објавен pin помогне да се лесно да се инсталира. 【Да се Драги клиенти】Ако има било какви дефекти или било какви други проблеми во врска со квалитетот на производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.надгради тока, се повеќе издржливи.нерѓосувачки челик, перат.подебели дизајн, нема да надвор од форма лесно.боја ќе не заспивам.помогне да ја определите должината на штрек бенд.Брз објавен pin, лесно се инсталира и да ги отстраните. 20mm широк види повлечи, одговараат за повеќето часовници кои треба 20mm види бендови.вграден-во брзо-објавен pin, не им е потребна дополнителна инсталација.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата