• Свеж
TenDollar Атрактивни Поставен Кристал Pendant Ѓердан Жените Додатоци Божиќ Подарок Од TenDollar (Сина)

TenDollar Атрактивни Поставен Кристал Pendant Ѓердан Жените Додатоци Божиќ Подарок Од TenDollar (Сина)

DEN 348.00
Достапно е за нарачката

Стока

Атрактивни Поставен Кристал Pendant Ѓердан на Жените Накит Божиќ Подарок Од Ten Dollar.Метал : Легури.Pendant Големина : околу 1.9 cm x 2.4 cm.Ѓердан Должина : околу 40 см + 5 cm.Пакетот Вклучува : 1*Коњ Форма Ѓердан.Голема подароци за вашите љубовници.пријатели,семејство,итн Модерен Накит со Непобедлива Цена Прави да изгледа попривлечно,елегантна,секси 100% Сосема Нов Со Висок Квалитет Одговара за лична носи или подарок за пријатели,за вашата љубов еден.Ѓердан Должина : околу 40 см + 5 cm Pendant Големина : околу 1.9 cm x 2.4 cm Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разликата се должи на рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1*Коњ Форма Ѓердан.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата