• Свеж
Fdit Домаќинство се Згусне Безбедност Цинк Легура Вратата Latch Гром Latch за Врата, Прозорец Кабинет Црна Дрвени Врати Лизгачки Врати Прозорец Кабинети

Fdit Домаќинство се Згусне Безбедност Цинк Легура Вратата Latch Гром Latch за Врата, Прозорец Кабинет Црна Дрвени

DEN 222.96
Достапно е за нарачката

Стока

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Вратата Latch Материјал : Цинк Легура Боја : Црна Инсталација Метод : Завртки за Фиксирање на Употреба : Кабинети, Лизгачки Врати, Прозорци и др.Тежина : Околу. 80g / 2.8 оз Пакет Големина : Прибл. 10.00x5.00x3.00cm / 3.9x2.0x1.2in Пакет Листа : 1 x Вратата Latch 1 x Додаток 6 x Завртка Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-1in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Door Latch
Material:
Zinc Alloy
Color:
Black
Installation Method:
Screw Fixing
Uses:
Cabinets, Sliding Doors, Window, etc.
Weight:
Approx. 80g / 2.8oz
Package Size:
Approx. 10.00x5.00x3.00cm / 3.9x2.0x1.2in
Package List:
1 x Door Latch :
1 x Accessory :
6 x Screw :
Note:
1. Please allow 0-1in error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобрите понуди во категоријата