• Свеж
Traovien USB-C Кабел, Извиткани USB Тип C Женски Micro Машки Податоци Полнење Конверзија Спирала Кабел за Мобилни Телефони, Таблети, Дигитални Камери, се Водат од 1 до 5 Метри (USB

Traovien USB-C Кабел, Извиткани USB Тип C Женски Micro Машки Податоци Полнење Конверзија Спирала Кабел за Мобилни

DEN 183.60
Достапно е за нарачката

Стока

Брзо полнење и пренос на податоци за вашиот мобилен телефон, таблет, дигитален фотоапарат.На извиткани дизајн држи работите се чисти, нема да има дополнителни кабли испреплетени, и тоа е повеќе преносни да ја користите.Сите СТП материјал со висок квалитет на пролет проширување кабелот има карактеристики на висока издолжување, добра еластичност, отпорност на абење, масло отпорност на стареење и отпор.Скалабилни-може да биде продолжен од околу 30 cm до максимум 150 см (1ft-5ft).Компатибилен со различни Android уреди, како што се Huawei серија, Samsung серија.Traovien Извиткани USB-C Кабел, USB C Женски Микро USB Машки Полнење Кабел, Протегала да 1-5 Метри, Погодни за Полнење и Пренос на Податоци на Мобилни Телефони, Таблети, Дигитални Камери во Боја : Црна Материјал : сите СТП материјал Може да биде продолжен до 5ft.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата