• Свеж
Астрономски Индија 2.75 инчи Месинг Антички Ashtray Тркала Уникатен Табела Врвот Ashtray за Дома Хотел Оркестарот - рачно изработени Објект

Астрономски Индија 2.75 инчи Месинг Антички Ashtray Тркала Уникатен Табела Врвот Ashtray за Дома Хотел Оркестарот

DEN 287.76
Достапно е за нарачката

Стока

Направен во месинг метал отворено цигара ashtrays.На wonderfull гроздобер windproof ashtray да светне вашата соба.Целосно рачно изработени објект, совршен за дома декор. 3", дувачкиот антички ashtray - дома декор пепел држачот.Состојба-Нови.Астрономски Индија 2.75 инчи Месинг Антички Ashtray Тркала Уникатен Табела Врвот Ashtray за Дома Хотел Оркестарот - рачно изработени Објект.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата