• Свеж
Бебе Swaddle Ќебе,Муслин Swaddle заврши за Момчиња и Девојки, Големи 47 x 47 инчи (Сива+Темно Кафеава)

Бебе Swaddle Ќебе,Муслин Swaddle заврши за Момчиња и Девојки, Големи 47 x 47 инчи (Сива+Темно Кафеава)

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

Памук,бамбус.На муслин ќебиња се направени од 70% бамбус и 30% ,На бамбус влакна ја подобрува мекоста и breathability, памук може да се задржи на издржливост.На Муслин Swaddle Ќебе ќе се добие повеќе и повеќе помек со секое миење.Големина : 120cm Х 120cm (47" X 47"),што е доволно голем да се лесно да се заврши или swaddle бебиња од новородените деца да ги години.Бебето swaddle ќебе, исто така може да се користи како медицинска сестра маска, примање ќебе, стомакот време ќебе итн.Убави модели одговараат за двете бебе девојки и бебе момчиња.Муслин Бебе Swaddle Ќебе.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата