• Свеж
На Hillman Група 58603 Дебели Тешки Spacer, 1/2 x 1 x 2-1/2-Инчен, 2-Пакет

На Hillman Група 58603 Дебели Тешки Spacer, 1/2 x 1 x 2-1/2-Инчен, 2-Пакет

DEN 858.96
Достапно е за нарачката

Стока

Земја На Потекло : Сад.Пакет должина : 3.4".Пакет Ширина : 2.6".Пакет Висина : 1.4".Опис на производот На Spacer е fastener што се користи за да се создаде простор помеѓу два објекти, често правилно позиција нив.Во светот на електронски компоненти и електронски хардвер, изолација се обично се користи за да простор кола, панели, врати, или брзини.Изолација може да биде круг или хексагонална во форма и може да се swage карактеристики.Од Производителот На Spacer е fastener што се користи за да се создаде простор помеѓу два објекти, често правилно позиција нив.Во светот на електронски компоненти и електронски хардвер, изолација се обично се користи за да простор кола, панели, врати, или брзини.Изолација може да биде круг или хексагонална во форма и може да се swage карактеристики.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата