• Свеж
COLTD Прстен Светлина, 4.7 инчен LED Прстен Светлина (со Стојат и Телефон Стојат), Десктоп Прстен Светлина за Телефон, dimmable Убавина Пополни Светлина за Видео на YouTube/Телев?

COLTD Прстен Светлина, 4.7 инчен LED Прстен Светлина (со Стојат и Телефон Стојат), Десктоп Прстен Светлина за

DEN 647.52
Достапно е за нарачката

Стока

1. LED прстен светлина може да се инсталира на протезата и може да се земе било каде, и, исто така може да бидат отстранети од заградата во секое време. (Со исклучок на носителите). 2. Прстен светлина е направен од 40 енергија LED светилка монистра, со одлична дисипација на топлина, постојан струја диск и висока боја рендерирање, која може да се подобри бојата на кожата на портрет фотографија. 3. USB порт може да се користи за различни уреди, како на пример поврзување на домаќин компјутер, лаптоп, мобилен напојување и USB полнач.Ќе бидете во можност да уживаат во ПРЕДВОДЕНА прстен светла за бесплатно во секое време. 4. Лесен и пренослив дизајн : лесен за употреба и се носат кога патувате или работат на отворено. 5. Широк спектар на апликации : широко се користи во отворено фотографија светла, затворен пополни светла, портрети, мода, рекламирање фотографија, видео снимање, итн.Features1. LED прстен светлината може да се монтира на сопственикот и го однесе насекаде, itcan исто така се отстранети од стојат во секое време. (Носителот е notincluded).2. Прстен светлина е направен од 40pcs енергија-заштеда на LEDbeads, тоа топлина дисипација е одлична, постојан струја диск и highcolor рендерирање, подобрување на тонот на кожата во портрети фотографија.3.USB порти може да се користи со повеќе уреди, како што се connectcomputer домаќин, лаптоп, мобилен моќ и USB полнач.Ќе бидете во можност да уживаат во ПРЕДВОДЕНА прстен светлина во секое време слободни.4. Лесен и пренослив дизајн : Лесен за употреба и се носат кога ќе патуваат или работат на отворено и сл.5. Широка примена : Тоа е широко се применува за надворешна фото светлина,пополнување светлина во затворен простор, портрет, мода, реклама фотографии,снимање на видео и слично.Пакет се Вклучени : 1*LED Прстен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата