• Свеж
Decal Налепници Лути Бул Главата во Пламен 6 X 5,5

Decal Налепници Лути Бул Главата во Пламен 6 X 5,5

DEN 71.28
Достапно е за нарачката

Стока

Налепница големина е 6 X 5,5 Инчи. - Боја Целосно Водоотпорен Печатени винил налепница.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Трајност до 6-8 години во внатрешни и надворешни услови.На налепница може да се примени за да не porous, мазни и чисти површини, како што се windows, автомобили, мотоцикли, шлемови, чамци, лап-топ компјутери, и др.Ако боја опција или големината не е достапна пратете ни порака и ние може да видиме дали можеме да се приспособат на вашето барање.Откако се применува, винил е пренослив, но не и за обновливи!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата