• Свеж
Малку Месечината Essentials Сите Намена Магла, Јасно Ветре, 2 мл.

Малку Месечината Essentials Сите Намена Магла, Јасно Ветре, 2 мл.

DEN 239.28
Достапно е за нарачката

Стока

МИРИСОТ : ЛАВАНДА, ЕУКАЛИПТУС, ЦИМЕТ, Овие силни етерични масла имаат традиционално е познат да им помогне на воздухот и околината.ПРИРОДНИТЕ СОСТОЈКИ : Дестилирана Вода (Аква), Масло од Цимет (Cinnamomum Zeylanicum), Еукалиптус Globulus, Масло од Лаванда (Lavandula Angustifolia), Масло од Чајно Дрво (Melaleuca Alternifolia), Масло Нане (Mentha Piperita), Лимон Еукалиптус (Еукалиптус Citriodora Кука).ЗА НАС : Сите Малку Месечината Essentials производи се суровост-бесплатно, планетата пријателски и рачно изработени од нашиот тим во САД.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Можете да бидете сигурни дека етерични масла што се користат се од највисок квалитет и никогаш не растворувач извлечена!.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Тресат Добро.Spritz 3-5 пати на лицето, вратот, облека или околина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата