• Свеж
Се вклучат G1 Келн Спреј За Жените Флорални и Слатка Кожата Пријателски 135ml

Се вклучат G1 Келн Спреј За Жените Флорални и Слатка Кожата Пријателски 135ml

DEN 249.12
Достапно е за нарачката

Стока

Погодна за двете секојдневна употреба и посебни прилики како партии и др.Може да се користи на двете тело и облека.Употреба : се Даде добри тешко се тресат прво да бидете сигурни дека сите состојки се мешаат заедно пред да се спреј за тоа.Вие треба да се одржи можат да околу 15cm од вашето тело или облека, како што спреј за тоа.Целна Група : Жени.Пакет Содржина : 1 Келн Спреј.Се вклучат Келн Спреј G1 за жените е уникатен мирис содржат сладострасна микс на ванила, горчлив портокал и мед.Овој мирис ќе ве остават заведени и hypnotised.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата