• Свеж
Botreelife Мачка Лажица Кафе Чај Лажица Нерѓосувачки Челик Виси Првенство Лажички Demitasse Мини Симпатична Маче, Мешајќи со Лажица за Десерт, Пијалоци,Стил 2

Botreelife Мачка Лажица Кафе Чај Лажица Нерѓосувачки Челик Виси Првенство Лажички Demitasse Мини Симпатична

DEN 1180.80
Достапно е за нарачката

Стока

Мини Мачка Облик на лажица поседува две "рацете" на справи, тие можат да се откажам лажица на раб на чашата.Ергономски шарени лажица направи самиот симпатична дома gadget дури и оркестарот во кујната.Мазна површина ти дава удобно рака чувство, лесно да се мијат, погодни за мешање пијалоци како iced чај, iced кафе, млечни напивки, корен пиво лебди, јогурт и сл.Симпатична мачка лажица собата е најдобар подарок за пријателите и за семејството, особено за канцеларија,дома и кафе куќа.Лесно да се мијат, погодни за мешање пијалоци како iced чај, iced кафе, млечни напивки, корен пиво лебди, јогурт и сл.Димензии : Должина и ширина за 11.5*4cm.Материјал : Метал (нерѓосувачки челик).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата