• Свеж
5pcs Кујна Чистење Сунѓери Carborundum Сунѓери Перење Влошки Сунѓери Сад за Перење Сунѓери за Кујна Црна Пргав Дизајн Убаво Обработени

5pcs Кујна Чистење Сунѓери Carborundum Сунѓери Перење Влошки Сунѓери Сад за Перење Сунѓери за Кујна Црна Пргав

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

Може да се користи за чистење на сите видови на dirts во секоја кујна.Нема повеќе абразивни или корозивни средства за чистење е потребно со оваа магија сунѓер.Тоа само треба вода, така што може да се грижи за сите ваши површини без да се оштети.Совршен за сите видови на кујнски прибор, вклучувајќи лонци, тави, шпорет, итн.Направени со висока густина сунѓерот и emery, ова сунѓер е издржлив и погодни за долготрајна употреба. 5pcs Кујна Чистење Сунѓери Carborundum Сунѓери Перење Влошки Сунѓери Сад за Перење Сунѓери за Кујна Црна Пргав Дизајн Убаво Обработени.Совршен за сите видови на кујнски прибор, вклучувајќи лонци, тави, шпорет, итн.Моќен и ефикасен, тоа може лесно да се чисти преку хаос без гребење, особено во рѓа чистење.Може да се користи за чистење на сите видови на dirts во секоја кујна.Нема повеќе абразивни или корозивни средства за чистење е потребно со оваа магија сунѓер.Тоа само треба вода, така што може да се грижи за сите ваши површини без да се оштети.Направени со висока густина сунѓерот и emery, ова сунѓер е издржлив и погодни за долготрајна употреба.Пакет Including1.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата