• Свеж
Компатибилен со Fitbit Обратно/Обратно 2 / Обратно ЛАЈТ - Брзо Ослободување Кожа Wristband Хривнија Замена Додаток Бенд - Теди Мечки

Компатибилен со Fitbit Обратно/Обратно 2 / Обратно ЛАЈТ - Брзо Ослободување Кожа Wristband Хривнија Замена Додаток

DEN 238.80
Достапно е за нарачката

Стока

Компатибилен со : FITBIT ОБРАТНО / ОБРАТНО 2 / ОБРАТНО ЛАЈТ.Големината : За врвка за околу големина од 6 до 8 инчи.Вклучува 2 Брзо Ослободување пролет барови за лесна инсталација и размена.Нерѓосувачки челик C-форма затворач, едноставен и елегантен.Две unfixed јаки за подобро носи искуство и должина прилагодување.Компатибилен со FITBIT ОБРАТНО / ОБРАТНО 2 / ОБРАТНО ЛАЈТ - Брзо Ослободување Кожа Wristband Хривнија Замена Додаток Бенд - Теди Мечки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата