• Свеж
Камерон кинеско Замена на Батеријата за Алкател Еден Допир Идол X, One Touch Идол X+, Еден Допир Идол α, Еден Допир Поп C9, Еден Допир Поп-Икона 2, Еден Допир Писарот Лесно, Ед

Камерон кинеско Замена на Батеријата за Алкател Еден Допир Идол X, One Touch Идол X+, Еден Допир Идол α, Еден

DEN 2292.00
Достапно е за нарачката

Стока

Компатибилен Со : One Touch Идол X, One Touch идол X+, Еден Допир идол α, Еден Допир Поп C9, Еден Допир Поп-Икона 2, Еден Допир Писарот Лесно, Еден Допир Писарот HD.Спецификација : Напон : 3.85 V,Капацитет : 350m Ah/1.35 Пот,Големина : 31.10 x 23.32 x 5.26 mm,Тежина : 32g.Висок капацитет за циркулација на функцијата, совршен замени на оригинални батерии.Квалитетот Сертификација:Премија Одделение На клетките за подолго траење на батеријата без меморија ефект.По-продажбата на Услугата:12 месеци Гаранција и 14 ден Парите Назад Гаранција.Камерон Кинеско Технологија Ограничена е основана во 2000 година во Хонг Конг, над 15 години батеријата производство, искуство, и се продава добро во Европа и Америка.Компатибилен Модел : One Touch Идол X, One Touch идол X+, Еден Допир идол α, Еден Допир Поп C9, Еден Допир Поп-Икона 2, Еден Допир Писарот Лесно, Еден Допир Писарот HD Компатибилен Батеријата Дел Број : CAC2500013 C2 Спецификации : Напон : 3.8 V Капацитет : 2500m Ah / 9.50 Пот Големина : 73.10 x 54.13 x 4.40 mm Тежина:66g Совети Пред да Купите ве Молиме двојно потврди компатибилен модел и оригинална батерија дел број пред да го купите.Ако не сте сигурни,ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пратите e-mail на нас со вашата батерија детали или слики, ние ќе ви ги даде и бесплатна професионална предлог.

Особините

Voltage:
3.85V,Capacity

Најдобрите понуди во категоријата