• Свеж
TONSEE Бања/Кујна Тешки Големо Вшмукување Чаша Куки Snap Лост Вакуум Носителот

TONSEE Бања/Кујна Тешки Големо Вшмукување Чаша Куки Snap Лост Вакуум Носителот

DEN 71.76
Достапно е за нарачката

Стока

Abs+tpr.Увезени. ✿✿ Материјал : ABS+TPR. ✿✿ Предмет тип : Вшмукување Чаша Кука. ✿✿ Големина : S : 7 X4 CM M : 7.5 X5 CM L : 9x6cm. ✿✿ Вакуум snorkel лесно може да се движат на стапче без да остават трага на глазура. ✿✿ Тоа е во можност да Ги сноси 5kg оптоварување се нанесува на влажни површини, вклучувајќи и стаклени површини, огледала, керамика, дрво и боја површини.Спецификација : Предмет тип : Вшмукување Чаша Hook Material : ABS+TPRSize : S : 7 X4 CM M : 7.5 X5 CM L : 9x6cm Feature : вакуум кука може да издржи влажност во бањата.Вакуум snorkel лесно може да се движат на стапче без да остават трага на глазура.Тоа е во можност да Ги сноси 5kg оптоварување се нанесува на влажни површини, вклучувајќи и стаклени површини, огледала, керамика, дрво и боја површини.Пакет се Вклучени : 1 x Вшмукување Чаша Кука.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата