• Свеж
CargoTi Деца Камера, Децата Дигитални Камери за Деца Видео Запис Електронска Играчка Роденден Подароци Божиќ, за 3-12 Години Девојки и Момчиња Подароци

CargoTi Деца Камера, Децата Дигитални Камери за Деца Видео Запис Електронска Играчка Роденден Подароци Божиќ,

DEN 724.80
Достапно е за нарачката

Стока

Специјално дизајниран за деца : мали дизајн, издржлива lanyard, специјално дизајниран за деца, може да висат мини камера околу вашиот врат.На здрав тело спречува случајно паѓа.Заврши функции : играчка на камерата за да правите фотографии, снимање на аудио и видео, а исто така може да се користи за да се играат игри.Камерата содржи 5 различни филтер ефекти и вграден во фото рамка ефекти.Спецификација на производот : На производ вклучува 1*деца камера, 1*USB кабел за податоци, 1* lanyard, 1* упатство, изградена-во литиум батерија.Одличен Подарок : Како Роденден, Божиќ и Нова Година Подароци, на изглед е модерен и убава,доаѓа со сите додатоци може да побара, 1*Деца Камера, 1*USB Кабел, 1* Lanyard, 1*Упатство.Совршен за Деца : Тоа е компактен за мали раце, погодно за носење насекаде, пакување вклучени трајни lanyard за преносливост, дизајн за деца да се откажам мини камера на вратот.Силни телото за случајно капки.Лесно да се контролира и да ги преземат слики со деца.Спецификации : Батерија капацитет : 600 м време на Полнење : 2-3 часа Работно време : 3-6 часа Производ големина : 80*60 Сегашните и напон : 5 V/1А Течен кристал екран : 2.0 инчи тежина : околу 136g PC интерфејс : USB 2.0 Меморијата на трупот : ТФ-картичка (треба да се купат без ТФ-картичка) поддршка Јазик : Поедноставен Кинески*Кинеска*англиски јазик*француски*италијански*германски*, Јапонски*корејска*чешка*руски*Тајландски големина на Слика : Формат : JGP Дефиниција : VGA, 1 метар, 2 метри, 3 метри, 5 метри и 8 метри Видео : Формат : AVI Големина : QVGA, VGA, 720 p, 1080 p Рамка го оценувате : 30 fps Видео резолуција : FULL HD 1920*1080 резолуција на Фотографија : 3264*2448 Memory card support : Поддршка на 4-32 GB Функција : фото режим, режим на видео, фото режимот на камера, континуирано снимање на владата одбројување фото, црна и бела филтер носталгични филтер, филтер за Пакување Листа : Домаќин *1 Пакување Кутија*1 Упатство *1 Податоците Линија*1 Lanyard*1 Забелешка : ве Молиме овозможи мало tolerances во големината поради рачни мерења на локации, и осветлување во фотографија може да резултира со разлика во боја отколку во реалниот живот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата