• Свеж
МАК Аризона Кардинали Винил Багаж Ознака, 2pk, Црвена

МАК Аризона Кардинали Винил Багаж Ознака, 2pk, Црвена

DEN 1970.40
Достапно е за нарачката

Стока

Официјално лиценцирани МАК производ.Секој запис е 4x3 инчи, сет од 2 ознаки.Светла тим бои. 5 инчен пластични кабелот за прикачување да кеси или suitcases.Голем Аризона Кардинали лого на предната страна на ознаката.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата