• Свеж
Нека Снег Зима Минимална Покрие Случај за Apple iPhone 5 5S

Нека Снег Зима Минимална Покрие Случај за Apple iPhone 5 5S

DEN 215.76
Достапно е за нарачката

Стока

Дизајниран за Apple i Phone.Висока резолуција дизајн на печатени во грбот.Направи со КОМПЈУТЕР и TPU.Тенок дизајн.Лесен пристап до сите контроли и карактеристики; Совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа.Пакет се вклучени : 1* i Phone Случај.Дизајниран за Apple i Phone.Направи со КОМПЈУТЕР и TPU.Тенок дизајн.Лесен пристап до сите контроли и карактеристики; Совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата