• Свеж
Помине Уметност Алатки Cuticle Nipper Нокти Clipper Педикир Алатка, Пети Прст Cuticle Nipper Нерѓосувачки Челик Ноктот Алатка за Полнење, за Трим Мртвите Кожата

Помине Уметност Алатки Cuticle Nipper Нокти Clipper Педикир Алатка, Пети Прст Cuticle Nipper Нерѓосувачки Челик

DEN 880.80
Достапно е за нарачката

Стока

Големина : Прибл. 13.5 * 5.5 * 1.2 cm / 5.3 * 2.2 * 0.5 инч.Тоа може да се користи за да се намали мртвите кожата, ноктите каналите, дебели ноктите и така натаму.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и остар раб може да се намали најтешките ноктите лесно.Погоден за педикир и маникир и тоа е лесно да се чисти и да ги задржи.Издржливи доволно за вашето секојдневно користење и нема да рѓа.опис на стоката : Овој производ може да се користи за да се намали мртвите кожата, ноктите каналите, дебели ноктите и така натаму, што е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик што не рѓа.И тоа е доволно издржливи за вашата секојдневна употреба.На остар раб, може да се намали најтешките ноктите лесно.Во исто време, тоа е погоден за педикир и маникир и тоа е лесно и практично да ги чисти и да ги задржи.Ова е апсолутно совршена алатка за одржување на вашите нокти чиста и мазна и, исто така, добар помошник за маникир на вашите нокти.Па, што чекаш?Не пропуштајте како добра шанса.Карактеристики : 1. Тоа може да се користи за да се намали мртвите кожата, ноктите каналите, дебели ноктите и така натаму.2. Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и остар раб може да се намали најтешките ноктите лесно.Во меѓувреме, со не ' рѓосувачки челик, тоа е доволно издржливи за вашето секојдневно користење и нема да рѓа.3. Погоден за професионални салон или домашна употреба.И тоа е добар помошник за маникир на вашите нокти.http : //120.24.249.36/#4. Погоден за педикир и маникир и тоа е лесно да се чисти и да ги задржи.5. Совршен за чување на вашите нокти во потрага чисти и мазни.Оваа алатка е компактен и лесен за употреба.Спецификации : Состојба : 100% Сосема нов и Висок quality Type : Нерѓосувачки Челик Cuticle Nipper Material : Нерѓосувачки Челик, Големина : Прибл. 13.5 * 5.5 * 1.2 cm / 5.3 * 2.2 * 0.5 инчен Пакет Тежина : 88g Боја : Silver Suitable За : Adult Package Вклучуваат : 1 x Нерѓосувачки Челик Cuticle Nipper Само Напомена : 1. Ве молиме да бидете внимателни кога се користи производот, особено остри врв.2. Чувајте го надвор од дофат на деца; да се избегне места кои се влажни и вода.3. Чистење на residuals по употребата секое време.4. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Благодарение фо.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата