• Свеж
MEIYIN 4pcs/set/1pc Кутија Нерѓосувачки Челик прибор за на маса Божиќ кафени Лажички Десерт Лажица

MEIYIN 4pcs/set/1pc Кутија Нерѓосувачки Челик прибор за на маса Божиќ кафени Лажички Десерт Лажица

DEN 41.28
Достапно е за нарачката

Стока

✿1.Симпатична Божиќ стил, лесно се совпаѓа со постојните flatware. ✿3.Направени од премија од не ' рѓосувачки челик.Едноставен и елегантен со огледало polis. ✿2. Симпатична и уникатен лажица главата, симпатична и убава,различни креативни шема на сладолед лажици, лажичка кафе или чај со лажица. ✿4.Употребата на кафе, чај, десерт, мезе, секој ден трајност со траен сјај.Тоа е на располагање за користење во канцеларија,дома и кафе куќа без оглед на вечера,на кафе,чај или за десерт се скрши време. ✿5.Лесно да се чисти и мазни полиран работ нема да го намали вашата кожа.Одличен Божиќ подарок за вашите пријатели и семејството, итн.【Божиќ Лажици само,други Прибор за јадење Торба Или Подарок Кутија може да биде одделно.】. 100% сосема нов и висок quality Features : 1.Симпатична Божиќ стил, лесно се совпаѓа со постојните flatware2. Симпатична и уникатен лажица главата, симпатична и убава,различни креативни шема на сладолед лажици, лажичка кафе или чај со лажица.3.Направени од премија од не ' рѓосувачки челик.Едноставен и елегантен со огледало polish4.Употребата на кафе, чај, десерт, мезе, секој ден трајност со траен сјај.Тоа е на располагање за користење во канцеларија,дома и кафе куќа без оглед на вечера,на кафе,чај или за десерт се скрши time5.Лесно да се чисти и мазни полиран работ нема да го намали вашата кожа.6.Одличен Божиќ подарок за вашите пријатели и семејството, итн.7.Божиќ Лажици само,други Прибор за јадење Торба Или Подарок Кутија може да биде одделно.Спецификација : Тип : Божиќ Spoons Material : Нерѓосувачки Steel Color : Сребрена/Gold/Розово злато/Црна/Color/Сино/Purple Size : Лажица : стан.12.9 2.4 x cm/5.08x0.94in Cutlery Торба : 01 Snowman A : 12.5x11cm/4.92 x 4.33 во,02 Snowman B : 9.7x14cm/3.82x5.51in,03 Божиќ чорапи : 7.6x12cm/ 2.99x4.72in, 04 Christmas облека : 6.7x9.3cm/2.64x3.66in,05 Christmas шапка : 6.7x16.8cm/2.64x6.61in Gift Кутија : 15.1x15.3cm/5.94x6.02in Quantity : 4pcs/set Note : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 4 x кафени Лажички.

Особините

Type:
Christmas Spoons
Material:
Stainless Steel
Color:
Silver/Gold/Rose gold/Black/Color/Blue/Purple
Spoon:
app.12.9x 2.4cm/5.08x0.94in
Cutlery Bag:
01SnowmanA
05Christmas hat:
6.7x16.8cm/2.64x6.61in
Gift Box:
15.1x15.3cm/5.94x6.02in
Quantity:
4pcs/set
Note:
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
4 x Coffee Spoons :

Најдобрите понуди во категоријата