• Свеж
Meoliny Лажички Чај Лопата Храна Лопата Појадок Лажица Кафе Лажичка Брашно Табела Лажичка Чај Мешајќи Лажици

Meoliny Лажички Чај Лопата Храна Лопата Појадок Лажица Кафе Лажичка Брашно Табела Лажичка Чај Мешајќи Лажици

DEN 42.00
Достапно е за нарачката

Стока

Пакет : 1 компјутер.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Производ Големина : Должина и ширина се за 4.13*0.59 инчен, грешка е за 0.39 инч.Појадок лажица е совршен за сè, од мешање пилешко салата да ориз или компири на табелата.Тоа е исто така многу погодни за сервирање храна и sautéing зеленчук.Појадок лажица е многу погодна за кафулиња, домови, канцеларии, ресторани, десерт продавници, млеко чај продавници, Божиќ, годишнини, викенд вечери и вечери.Производ desciption : Боја : Silver Product Големина : Единица Мерка(Инчи) : Должина и ширина се за 4.13*0.59 инчен, грешка е за 0.39 inch Material : нерѓосувачки steel Our Пакет : 1 pc Jewelry одржување : 1. Нежно, да се избегне судири и триење.2. Да се избегне контакт со високи температури и киселина, алкално решение.3. Тоа може да биде лесно да се отстрани при капење или пиење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата