• Свеж
Зачинета патка главата Чад Слободни Ashtray, без чад Прочистувач на Воздух, Автоматското Пушење Ashtray, Батерија Управувана Преносни Користите Дома, Канцеларија, Работн?

Зачинета патка главата Чад Слободни Ashtray, без чад Прочистувач на Воздух, Автоматското Пушење Ashtray, Батерија

DEN 1082.40
Достапно е за нарачката

Стока

Вграден Филтер Систем Се Намалува Втора Рака Чад.Помага Да Се Елиминира И Цигари И Пури Мириси.Мие Филтер За Долго-Траен Перформанси.Cordless Батеријата Работа Работи Насекаде.Потребни 2 C Батерии (не се вклучени).Без Чад Ashtray Филтри За Цигари, Пури Чад.Смрди на Чад Во Ashtray и Филтри за тоа.Го Намалува Од Втора Рака Вдишување На Чад.Уживајте подобар атмосфера дома, во канцеларија, во ресторани или било каде на друго место со Бездимен Ashtray, која има вграден вентилатор кој смрди во чад и филтри тоа внатрешноста на ashtray.На бездимен ashtray е пренослив и батеријата управувани, така што може да биде поставен на било која локација ја како што сакате.Без чад Ashtray, Батерија Управува со вграден Филтер Систем се Намалува Втора Рака Чад и Пепел Мириси.Филтерот на бездимен ashtray е мие филтер дека е вклучена.Cordless Батерија Управувана Без Чад Ashtray Работи Насекаде.Дом, Канцеларија, Кујна, Авто, Камион RV итн.√Спецификација на производот : без чад Ashtray Бара 2 -C големина на Батерии (Не се Вклучени).Големина на бездимен ashtray е 5 инчен Кол x 2.5 инчен Висока прибл.√ Tip Our производи се дизајнирани за да ви овозможи со повисок стандард на живеење.Ако не сте задоволни со набавка за било која причина, ве молиме контактирајте со нас бидејќи нашата главна цел е задоволството на клиентите, па ние ќе ви послужи wholeheartedly.Поради разликата во осветлувањето на екранот и снимање светлина, може да биде бојата разликата помеѓу сликата и вистинскиот објект.Поради различни рачни мерни методи, грешка од 1-3 см е разумен избор.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата