• Свеж
8ft Тешки Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење(Тркала Форма) + Штала Вратата Дното Прилагодливи Кат Водич Ролери + 12 Повлече и Рамна Штала Врата се Справи со Сет

8ft Тешки Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење(Тркала Форма) + Штала Вратата Дното Прилагодливи Кат Водич

DEN 527.76
Достапно е за нарачката

Стока

Целиот Сет Вклучува : 1x 8ft Тешки Лизгачки Штала Вратата Хардвер за Полнење(Тркала Форма) + 1x Штала Вратата Дното Прилагодливи Кат Водич Ролери + 1x 12" Повлече и Рамна Штала Врата се Справи со Set +1x Штала Врата Големи Димензии Latch Заклучување(Вратата Не се Вклучени).ВРАТАТА ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ : 220 кг, Погодни вратата панел ширина : 42"-48", која Одговара на вратата панел дебелина : 1 3/8" и 1 3/4".Кат Водич Ролери Одговара Вратата Панел Дебелина : 7/8" на 2 1/8"; Големината на ПОМ ролери : 1 1/5"(кол)* 7/8" (H).ВРАТАТА ПАНЕЛ ДЕБЕЛИНА : 3/4 инчи и 1-3/4 инчен (ако сакате да го користите за подебели вратата панел, можете да купите некои повеќе завртка за да одговара на вратата. ) Ако се Справи столб не е заострените или треба да биде отстранет, вие би можеле да се опуштиме со мал клуч.Лесен за инсталација : Монтирање на ѕид со завртки, и без ритам потребни за door.By прилагодување на позицијата на ролери во песна за да се вклопи во вашата врата панел.Не треба да се вежба дупки во подот.ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1. Една Штала Вратата Хардвер за Полнење (2x 4.0 FT Железнички, 4 x Железнички Изолација, 2x Ролки, 2x Врата Застанува, 2x Крајот Капи, 1x Кат Водич, 1 x Хексадецимален за Скролување; за сите други потребни хардверски е вклучена како можете да го видите во сликите.За 16 инчен студ.)*Вратата Не Included2. Флеш Дизајн Штала Вратата на Подот Водич за Дното Прилагодливи Ролери : 1x кат водич; 2x завртки; 1xhex за скролување; 2x Ребрести пластични anchors3. 12"" Повлече и Рамна Штала Врата се Справи со Сет : 1 x прст се повлече, 1 x повлече рачка, 2 x завртка (l : 2 3/8 инчи)и 2 x подлога (дијаметар : 1 3/4 инчи * дебелина : 7/32 инчен), 2 х клуч * само на хардвер за sale WHY ИЗБЕРЕТЕ НАС : Со 1/3 од цената, ќе може да се добие ист квалитет на производите тука!Овој хардвер комплет се обезбеди, заедно со целосно клуч на рака искуство. 24 часа онлајн услуга за клиентите : Ние обезбедуваме 24-часа онлајн сервисот за да ви помогнат да се реши проблемот поефикасно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата