• Свеж
JanYoo Пура Ashtrays Отворен и Затворен Пушат Цигара Ashtray Марихуана Пепел Фах Пушење, Прибор за Домашна Канцеларија Десктоп

JanYoo Пура Ashtrays Отворен и Затворен Пушат Цигара Ashtray Марихуана Пепел Фах Пушење, Прибор за Домашна Канцеларија

DEN 407.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Исклучителна】астронаут ashtray цигари користи исклучителна изработка,прецизен carvings и живи форми.Нашите астронаут ashtray мали димензии,мала тежина,силни и издржливи,погоден за домашна употреба,лесно да се носат и чиста.На ashtray е многу практично и изводливо,со голем капацитет. 【Полу-затворени дизајн】На ashtrays цигари отворено со полу-затворени дизајн може да се спречи пепел од тоа да биде воодушевен, намалување на циркулацијата на чад,и одржување на свеж мирис на собата.Тоа е многу погодно да се користи и во затворени простории и на отворено. 【Високо-квалитетни материјали】Астронаут декоративни ashtray усвојување на смола материјал,лагер устата,задебелена устата работ,така што чадот може да се испушта без проблеми.Тоа е и практичен и убава. 【големина】Ashtrays цигари затворен soot устата 3.75"широк и 3.15"висока,Планетата Ashtray ширина 5"високо 5.5",погодни за семејства,куќи,барови,кафулиња,хотели,ресторани,забави,buffets,итн. 【Мулти цел】Ashtrays цигари креативни тоа не може да се користи само како исклучителна ashtray,но, исто така, единствена креативна уметност во дом или канцеларија.Тоа исто така може да се користи како кревет за хрчаци и други мали домашни миленици.Тоа е исто така добар подарок кога ноќта на Вештерките и Божиќ доаѓа.Верувам дека на вашите пријатели и семејството ќе љубовта овој дар.Не кревка.Не-токсични и без мирис.Кул и удобно.Џуџе хрчак куќа тема дизајн користи астронаутите да патуваат во вселената,добро-се погледне Петокрак облик се дел од вашиот симпатична миленичиња куќа кафез опремување со оркестарот,кои, исто така, империјаните вашите миленици за да репродуцира или да се скрие или одмор или бања.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата