• Свеж
УСОГЛАСАТ 500PRO Метал Главното Вратило Имајќи го Поставите Блок

УСОГЛАСАТ 500PRO Метал Главното Вратило Имајќи го Поставите Блок

DEN 599.76
Достапно е за нарачката

Стока

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Направени со користење на високо крајот компоненти и материјали.Години на знаење во летечкиот РК индустрија.Одлична за забава или за комерцијална употреба.Овој производ е направен од висок квалитет на материјалите и тоа е дизајниран за траен перформанси.Користете ги Усогласат алатки, замена на делови и додатоци за да го добиете максимумот од вас се Усогласат Хеликоптери!.Ова е за употреба на Усогласување производи, како што се на 500 класа хеликоптери, консултирајте се со вашиот кориснички прирачник за точната делови огласи.Опис на производот Со својата стручност технологија, докажан квалитет на производот, атрактивен дизајн, и супериорен пост-продажна поддршка, КООРДИНИРАЊЕ влезе во Тајванскиот домашните во 1995 година како "ALIGN Апарати" Како нејзините производи се добие пофалби од купувачите, се УСОГЛАСАТ продолжи да се обезбеди ОЕМ и заеднички проекти со бројни добро знаат бренд имиња, овозможување на име "ALIGN Апарати "да се воспостави себе како голем играч во домашната market.By во 2003 година, се Усогласат има се проширува својот производ линија од апарати, телекомуникации, и информатичка технологија на радио контрола хоби производи. "Align РК Светот" е резултат на Усогласување на смена во семејството рекреативни концепти, со производи, како што се високи перформанси радио контролирани модел колекции, поврзани со електроника и висока ефикасност модел енергетски систем.Од Производителот да го Усогласи е меѓународно познат како еден од најдобрите хеликоптер производители во РК индустрија.Фокус на иновација, квалитет и услуга Усогласат е докажано дека нивните хеликоптери побарувачката почит.Сите Усогласат производи се направени за да се крајно ригорозни производство стандарди.Тие потоа неколку оние со состојбата на техниката на електронски системи, земјата кршење дизајни и иновации да се донесе до вас најдобар производ може да се замисли.Без разлика дали тоа е хеликоптер алатки, електроника, компоненти, или целосно хеликоптери, Усогласување има решение за вас!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата