• Свеж
Куче МАЈКА Круг Тешки Стакло Ashtray Десктоп Пушењето Пепел Држачот за Домашна Канцеларија Декоративни

Куче МАЈКА Круг Тешки Стакло Ashtray Десктоп Пушењето Пепел Држачот за Домашна Канцеларија Декоративни

DEN 532.80
Достапно е за нарачката

Стока

Стакло.Оваа ashtray има добра длабочина + 3 слотови за ставање на цигари за да се обезбеди подобро леснотија на користење.Тоа е големината на 3.3"×1.4", која е доволна за секојдневна употреба.Оваа ashtray е направен од високо-квалитет на стакло, која е мазна и сјајна, стабилна и силна, лесно да се чисти, и не се лизга мат на дното за да го намали звукот на движење.Ова стакло ashtray има елегантен изглед и рационализација дизајн.Тоа е многу практично објект.Сопственик на ashtray ние внимателно изградена, вие ќе се чувствувате на шармот и модата на стакло материјал.Тоа е многу погодна за декорација на вашата соба, како дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, компанијата прием соба, хотел, бар, ресторан, кафуле,итн.Дали ви се допаѓа модерна, традиционалните или класични стилови, нашите стакло ashtray не е само украс за вашиот дом, но исто така многу висока-одделение за подарок за својот татко и членовите на семејството кои пушат.Многу се грижат подарок за денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и останатите празници или други посебни денови.Модерна Стаклена Ashtray За Домашна Канцеларија Затворен И Отворен Двор Користење, Лесен за Чистење Ashtray, Домот Подарок За Вашето Семејство.Потсетување : Ние придаваат големо значење на вашиот шопинг искуство.Ако најдете било какви проблеми при купување на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас директно за консултации и резолуција.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата