• Свеж
Готвач Врховниот - 2.5 Четвртата Големина Нерѓосувачки Пареа Табела Пан, Секоја

Готвач Врховниот - 2.5 Четвртата Големина Нерѓосувачки Пареа Табела Пан, Секоја

DEN 2323.20
Достапно е за нарачката

Стока

Димензии : 10.4" l.x 6.4" w.x 2.5" h.Сертификати : NSF.Големина : Четврта Големина.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Оваа 2.5" четвртата големина пареа табела тавата од Готвач Врховниот е дизајниран да се вклопуваат пареа маси.тоа за бафет линии или задниот дел на куќата служат области.Анти-притискање дизајн на оваа полна големина храна пан е вистински труд saver!На редење на гкл се спречи пареа табела тави од држејќи се заедно кога се чуваат, елиминирање на потребата да се pry тави освен пред употреба.Воздушниот простор помеѓу хотел тави ја елиминира вакуум печат за брзо сушење.Оваа храна пан е изградена од здрав 24 колосек, 201 серија не ' рѓосувачки челик за да се обезбеди траен користите за години на служба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата