• Свеж
Shiitake Печурки тиркизна Drawstring Ранец Кеси Вреќа Пакет Cinch Tote Спорт Складирање Торба за Салата Патување

Shiitake Печурки тиркизна Drawstring Ранец Кеси Вреќа Пакет Cinch Tote Спорт Складирање Торба за Салата Патување

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Оваа Shiitake Печурки тиркизна drawstring торба салата е направен од 100% полиестер со добра отпорност на триење.Ткаенината е мека и издржливи,со убави графики,стилски и практични.Оваа Shiitake Печурки тиркизна drawstring торба има доволен капацитет ,нејзината големина е 14x16in, на состанокот на вашиот основните потреби на фитнес, секојдневно користење, и пешачење.Двоен - ремени Shiitake Печурки тиркизна string ранец може да се намали ефикасно рамо притисок и да се подобри удобноста.Должината на ремени може да се прилагоди од страна на knotting, и е погодна за луѓе на различни висини и форми.Користење на drawstring затворање е поудобно, да се осигура безбедноста на вашите животни.Оваа Shiitake Печурки тиркизна drawstring ранец за на училиште, исто така, може да се користи за учениците во училишните часови и е идеален за чување на книги, лаптопи, училишни материјали, итн.Тоа е лесен.И оваа drawstring ранец е свитлива и преносни, може да се превиткајте го во патување,кога не ви е потребна, тоа нема да заземаат многу простор.Оваа Shiitake Печурки тиркизна Drawstring Рака Пакет Е Доволно Голем, За Вршење На Разни Предмети, Тоа Е Лесен И Свитлива, Прилично Удобно И Удобен За Носење, исто Така Одлична Замена За Пластика И Хартија Торба.Идеална Совршен Подарок За Роденден, Годишнина, Свадба, Забава И Божиќ За Вашите Пријатели, Семејство И Љубовник, Мажи, Жени И Деца.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата